Produkty

Aktualności

NOWA GENERACJA FARB

NOWA GENERACJA FARB

ARCHITECT nowa generacja farb… Z dumą prezentujemy nową generację farb do wnętrz, opartą o najnowocześniejsze technologie i stworzoną z myślą o zaspokajaniu nawet najbardziej nieszablonowych oczekiwań.

Bezzapachowe farby ARCHITECT bazują na zupełnie nowych recepturach. Stworzone zostały w trosce o zdrowie i środowisko naturalne, ze składników niezawierających lotnych związków organicznych (LZO), w związku z czym pomieszczenia, w których je zastosowano są bezpieczne dla dzieci i osób skłonnych do alergii. Ta innowacyjna linia wyróżnia się najwyższą klasą krycia oraz doskonałą odpornością na mycie i szorowanie.  Dzięki swym unikatowym właściwościom, nowe farby doskonale rozprowadzają się po powierzchni, a ich aplikacja to czysta przyjemność.
 Formuła HD COLOURS to zastosowanie najwyższej jakości surowców, takich jak biel tytanowa czy śnieżnobiałe wypełniacze i doskonałe pigmenty, które pozwalają na uzyskanie nieograniczonej liczby zjawiskowych kolorów niezwykle trwałych w czasie.  


Zaryzykujemy stwierdzenie, że nie ma takiego koloru, którego nie potrafilibyśmy stworzyć! ANY COLOUR YOU WISH jest deklaracją, że przygotujemy kolor z dowolnego, dostępnego na rynku wzornika.


Pozwól by ARCHITECT Cię zainspirował...