Produkty

Porady

 Trendy w aranżacji wnętrz

Trendy w aranżacji wnętrz

Trendy w aranżacji wnętrz podobnie jak w modzie powracają. To co przestaje być aktualnie modne prawdopodobnie wróci za kilka lat jako coś "świeżego". Wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz klasyczne elementy otrzymujemy bazę, którą następnie rozwijamy


<-zdjecia-zakres 1-2->

Jedną z nowości, która zyskuje coraz większe uznanie wśród projektantów są panele trójwymiarowe. Na rynku mamy dostępny ogromny wybór wzorów, rozmiarów, form oraz materiałów z których są zrobione. Podświetlając oraz malując je na intensywny kolor stworzymy element przykuwający wzrok niczym z awangardowej galerii. W takim przypadku radzę zastosować niewielką ilość dodatków, gdyż taki panel będzie stanowił mocno dekoracyjną część pomieszczenia. Unikajmy efektu przeładowania.

<-zdjecia-zakres 3-4->
Bardzo modny ostatnio styl to styl loftowy. Wiele osób zainspirowanych kadrami z filmów chciałoby urządzić mieszkanie w ten sposób. W tym przypadku podstawowym, a wręcz wymaganym materiałem są postarzane cegły i płyty betonowe. Zastosowanie betonu architektonicznego nada wnętrzu bardzo surowy charakter, a w połączeniu z cegłą i innymi industrialnymi elementami wyposażenia stworzy wnętrza o charakterze fabrycznym.

<-zdjecia-zakres 5-5->