Strona główna | Multimedia | Fast dobrze radzi | Porady | Trendy w aranżacji wnętrz

Trendy w aranżacji wnętrz

 

Trendy w aranżacji wnętrz podobnie jak w modzie powracają. To co przestaje być aktualnie modne prawdopodobnie wróci za kilka lat jako coś "świeżego". Wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz klasyczne elementy otrzymujemy bazę, którą następnie rozwijamy w oparciu o nowe rozwiązania. W ten sposób, w uproszczeniu tworzy się projekty wnętrz. Ważne są też upodobania klientów. Kreatywność wymaga inspiracji. Ja czerpie ją między innymi z możliwości jakie dają nowe, często jeszcze mało popularne materiały. Ich zróżnicowane jest ogromne, a przeznaczenie wielorakie. Można wykorzystywać je w wielu pomieszczeniach. Nadają się do wnętrz bardzo nowoczesnych, wręcz loftowych, a także tych bardzo rustykalnych, nawet "wiejskich".


Jedną z nowości, która zyskuje coraz większe uznanie wśród projektantów są panele trójwymiarowe. Na rynku mamy dostępny ogromny wybór wzorów, rozmiarów, form oraz materiałów z których są zrobione. Podświetlając oraz malując je na intensywny kolor stworzymy element przykuwający wzrok niczym z awangardowej galerii. W takim przypadku radzę zastosować niewielką ilość dodatków, gdyż taki panel będzie stanowił mocno dekoracyjną część pomieszczenia. Unikajmy efektu przeładowania.


Bardzo modny ostatnio styl to styl loftowy. Wiele osób zainspirowanych kadrami z filmów chciałoby urządzić mieszkanie w ten sposób. W tym przypadku podstawowym, a wręcz wymaganym materiałem są postarzane cegły i płyty betonowe. Zastosowanie betonu architektonicznego nada wnętrzu bardzo surowy charakter, a w połączeniu z cegłą i innymi industrialnymi elementami wyposażenia stworzy wnętrza o charakterze fabrycznym.


Fast - Producent chemii budowlanej
P.W. FAST Sp. z o.o.
ul. Foluszowa 112
65-751 Zielona Góra
Tel: +48 68 328 62 00
Faks: +48 68 328 62 13

E-mail: biuro@fast.zgora.pl
NIP: 929 011 32 71

Aplikacje   Dokumentacja   Multimedia   Serwis prasowy   Mapa serwisu   Polityka prywatności