Strona główna | Aktualności

 

 

"Sorry, taki mamy klimat"

2017-02-03
Znane powiedzenie pani minister Elżbiety Bieńkowskiej odnoszące się do „zimowej” sytuacji w kolejnictwie jest cały czas aktualne i można je również przenieść na grunt budowlany. Ze względu na panujący w naszym kraju klimat prowadzenie prac budowlanych na elewacjach późną jesienią i zimą jest nie tylko trudne, ale wręcz niewskazane. W niniejszym artykule przedstawiamy dwa przypadki opisujące, do czego może prowadzić wykonywanie prac elewacyjnych przy niskich temperaturach oraz dużej wilgotności powietrza.
Skutkiem prowadzenia prac w nieodpowiednich temperaturach może być odspajanie się (odchodzenie) tynku od podłoża lub wykwity powstające na powierzchni tynku.
 

FAST Ceramic Bio

2016-06-14
Specjalnie dla Was poszerzamy naszą ofertę, wprowadzając kilka nowych produktów!
Dzisiaj trochę więcej informacji o FAST CERAMIC BIO, lateksowo-ceramicznej farbie do wnętrz, o najwyższej klasie odporności na mycie i szorowanie(Klasa I wg EN-13300). Farba ta dodatkowo posiada skuteczną ochronę mikrobiologiczną, dzięki czemu idealnie nadaje się do pokojów dziecięcych oraz specjalnych pomieszczeń wymagających wysokiej sterylności.Jest matowa, bardzo wydajna i dostępna w szerokiej palecie kolorystycznej FAST COLOR SYSTEM.
Oczywiście użytkownicy Ligi Fachowców znajdą na niej punkty promocyjne! Na mniejszym wiaderku 2,5L 3 pkt, a wiaderko 4L to aż 7 punktów! Czego chcieć więcej?

Wkrótce dostępna u naszych dystrybutorów i w salonach firmowych.
 

FAST 1010

2016-06-14
Jeśli szukacie farby do malowania wstępnego, mamy dla Was idealną propozycję! Nasza nowa farba FAST 1010 jest łatwa w aplikacji, matowa a w dodatku ekologiczna!
 

Film z okazji 25-lecia firmy FAST

2016-06-14
Z okazji 25-lecia przygotowaliśmy dla Was krótki film o naszej firmie. Zapraszamy do obejrzenia! Może dowiecie się z niego tego, czego do tej pory nie wiedzieliście o firmie FAST?

 

Nowość!!

0000-00-00
ARCHITECT BASE

Lateksowa farba podkładowa do wnętrz.
 

Fast - producent chemii budowlanej