Z dumą prezentujemy nową generację farb do wnętrz, opartą o najnowocześniejsze technologie i stworzoną z myślą o zaspokajaniu nawet najbardziej nieszablonowych oczekiwań.

Bezzapachowe farby ARCHITECT bazują na zupełnie nowych recepturach. Stworzone zostały w trosce o zdrowie i środowisko naturalne, ze składników niezawierających lotnych związków organicznych (LZO), w związku z czym pomieszczenia, w których je zastosowano są bezpieczne dla dzieci i osób skłonnych do alergii. Ta innowacyjna linia wyróżnia się najwyższą klasą krycia oraz doskonałą odpornością na mycie i szorowanie.  Dzięki swym unikatowym właściwościom, nowe farby doskonale rozprowadzają się po powierzchni, a ich aplikacja to czysta przyjemność.

Formuła HD COLOURS to zastosowanie najwyższej jakości surowców, takich jak biel tytanowa czy śnieżnobiałe wypełniacze i doskonałe pigmenty, które pozwalają na uzyskanie nieograniczonej liczby zjawiskowych kolorów niezwykle trwałych w czasie.

Zaryzykujemy stwierdzenie, że nie ma takiego koloru, którego nie potrafilibyśmy stworzyć! ANY COLOUR YOU WISH jest deklaracją, że przygotujemy kolor z dowolnego, dostępnego na rynku wzornika.


Pozwól by ARCHITECT Cię zainspirował...
 
 
ARCHITECT ANTI-REFLEX
szczegóły »
ARCHITECT 100
szczegóły »
ARCHITECT 200
szczegóły »


 
P.W. FAST Sp. z o.o.
PRODUCENT CHEMII BUDOWLANEJ


ul. Foluszowa 112
65-751 Zielona Góra
E-mail: biuro@fast.zgora.pl
www: www.fast.zgora.pl
Tel: +48 (68) 328-62-00
Faks: +48 (68) 328-62-05