Strona główna | OFERTY PRACY

OFERTY PRACY

Pracownik Produkcji

miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

Miejscem pracy jest produkcja tynków i farb.

Do obowiązków pracownika będzie należało:

·         praca przy produkcji tynków i farb

·         konfekcjonowanie i znakowanie produktów

·         prace porządkowe przy utrzymaniu linii produkcyjnej.

Praca wiąże się z wysiłkiem fizycznym. Jedną z częstszych czynności jest ręczne wypakowywanie produktów gotowych.

Wymagania:

·         praca zmianowa

·         sumienność i dokładność

·         uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane

Oferujemy:

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy

·         pakiet opieki medycznej

·         miłą atmosferę, przyjazne środowisko pracy

Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 079 83
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie cv na adres:
r.pytkowski@fast.zgora.pl
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Serwisant Maszyn Barwiących

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • szansę na realizacje kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność
  • przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy
  • pakiet opieki medycznej

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • utrzymanie ruchu urządzeń na terenie firmy oraz całego kraju
  • kontrola, bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń
  • praca na terenie zakładu w Zielonej Górze oraz delegacje serwisowe

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe techniczne, preferowany kierunek: budowa maszyn, elektromechanika
  • wiedza z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji maszyn, urządzeń, komputerów
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane serwisant mobilny
  • dyspozycyjność

Więcej informacji pod numerem telefonu: 887 706 556
mto@fast.zgora.pl

Doradca techniczno-handlowy / Regionalleiter

miejsce pracy: Niemcy

  • utrzymywanie oraz rozbudowę sieci dystrybucji
  •  przygotowywanie ofert oraz negocjacje handlowe
  • prezentowanie i sprzedaż produktów oraz systemów
  •  doradztwo techniczne Od kandydatów oczekujemy:
  •  znajomości rynku materiałów budowlanych
  •  min. rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku doradcy techniczno-handlowego w branży budowlanej
  • gotowości do codziennej pracy w terenie oraz częstych wyjazdów służbowych
  •  wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • zamieszkania w miejscowościach przygranicznych w województwach: lubuskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim, lub na terytorium Niemiec
  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Kandydatów powinny cechować bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, jak również samodzielność, silna motywacja, operatywność i zdecydowanie w działaniu. Kandydatom oferujemy pracę w młodym zespole, szkolenia, możliwość doskonalenia zawodowego w nowoczesnej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy.

Dane do kontaktu: anz@fast.zgora.pl

Dobrowolna zgoda na przyszłe procesy rekrutacji

Jeżeli chciałby Pan/i, abyśmy uwzględnili przekazane dokumenty w przyszłych procesach rekrutacji, prosimy o dołączenie do CV następującej zgody:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez P.W. FAST sp. Z o.o.  z siedzibą w Zielonej Górze w celu wykorzystania do kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez okres najbliższego roku.  Wiem, że zgoda jest dobrowolna i mogę ją wycofać w dowolnym momencie wysyłając e-mail na iod@fast.zgora.pl.

Informacja dla kandydata o zasadach przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją:

  • Administrator danych
    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Foluszowa 112, 65-751 Zielona Góra (dalej zwany FAST)
  • Inspektor ochrony danych
    To osoba, z którą może Pan/i kontaktować się w sprawie przetwarzania swoich danych, w tym w celu skorzystania z praw przysługujących na mocy przepisów RODO. Można skontaktować się z nim listownie na adres: FAST sp z o.o. , ul. Foluszowa 112, 65-751 Zielona Góra z dopiskiem „Dane osobowe” lub przez e-mail: iod@fast.zgora.pl
  • Cele i podstawy prawne przetwarzania
    Pani/a dane są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji na podstawie:
    - przepisów kodeksu pracy w przypadku rekrutacji zmierzającej do zawarcia umowy o pracę
    - przepisów kodeksu cywilnego w przypadku rekrutacji zmierzającej do zawarcia umowy o współpracę
    - dobrowolnej zgody w zakresie danych podanych przez Panią/a w CV, które wykraczają poza niezbędne do rekrutacji, a także w przypadku wyrażenia chęci na przyszłe procesy rekrutacji.
  • Okres przechowywania danych
    Dane będą przechowywane maksymalnie przez 3 miesiące po zakończeniu rekrutacji. W przypadku zgody na przyszłe procesy rekrutacji będą przechowywane do roku czasu od wyrażenia zgody.
  • Odbiorcy danych
    Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie stosownych umów np. obsługujące systemy informatyczne Administratora,  kancelarie prawne, podmioty zapewniające obsługę kadrowo-płacową, podmioty umożliwiające przeprowadzenie procesu rekrutacji, np. Grupa Pracuj.
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych
    Każdej osobie przysługuje prawo:
    - wycofania zgody na podstawie której dane są przetwarzane.
    - żądania  dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Prawo wniesienia skargi do organu
    Przysługuje Pani/u także prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania danych przez administratora do Prezesa UODO
  • Obowiązek podania danych
    Podanie danych wymaganych przepisami kodeksu pracy w przypadku rekrutacji zmierzającej do zawarcia umowy o pracę jest obowiązkowe. Ich niepodanie może skutkować uniemożliwieniem udziału w rekrutacji.
    - Podanie danych wskazanych w ogłoszeniu, w którym poszukujemy współpracownika jest niezbędne do udziału w tym procesie.
    - Podanie pozostałych danych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody nie jest wymagane i nie wpływa na proces rekrutacji.

Fast - producent chemii budowlanej