Strona główna | Aktualności

 

 

FAST UNI- LEVEL

2017-11-30
Nowa posadzka samopoziomująca w ofercie! Idealna do wykonywania wylewek wyrównujących o grubości od zaledwie 3 do aż 30 mm.
 

Zostań Liderem Miesiąca w Lidze Fachowców

2017-11-24
Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Lidze Fachowców- nie zwlekaj dłużej!
 

Cykl szkoleń zawodowych Akademia Fachowców

2017-10-12
W tym tygodniu zainaugurowaliśmy cykl szkoleń zawodowych, które będziemy prowadzić w Zespole Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze.
 

Termomodernizacja elewacji z FAST

2017-09-21
Trwają prace termomodernizacyjne budynku VII LO im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie.
 

Oni wybrali FAST

2017-09-06
Dwie imponujące inwestycje budowlane wzrastają m.in. dzięki materiałom FAST: Aquamarina Międzyzdroje i Osiedle Cynamonowe w Jaworznie.
 

ABCD Elewacji

2017-05-17
czyli na co zwrócić szczególną uwagę podczas prac i jakich błędów się wystrzegać, by piękna elewacja cieszyła oczy długie lata.
 

Drugie urodziny Ligii Fachowców!

2017-05-09
Wszystkich Fachowców, którzy nie biorą jeszcze udziału w naszym programie zachęcamy do rejestracji na www.ligafachowcow.pl
 

Konkurs "Magiczna Kielnia 2017"

2017-04-27
W tym roku w zmaganiach konkursowych wzięło udział 9 drużyn z 3 województw.
 

Sztuka budowlana czy sztukateria?

2017-02-27
Błędy wykonawcze to zmora nie tylko osób mających do czynienia z reklamacjami, ale również inwestorów, którzy niejednokrotnie muszą konfrontować efekt, jaki chcieli uzyskać, z tym, co zastali. W dziale Błędy wykonawcze będziemy prezentować przykłady, na które natknęliśmy się w miejscach inwestycji. Nie zabraknie również części opisowej, w jaki sposób problem powinien zostać rozwiązany zgodnie ze sztuką budowlaną.
 

"Sorry, taki mamy klimat"

2017-02-03
Znane powiedzenie pani minister Elżbiety Bieńkowskiej odnoszące się do „zimowej” sytuacji w kolejnictwie jest cały czas aktualne i można je również przenieść na grunt budowlany. Ze względu na panujący w naszym kraju klimat prowadzenie prac budowlanych na elewacjach późną jesienią i zimą jest nie tylko trudne, ale wręcz niewskazane. W niniejszym artykule przedstawiamy dwa przypadki opisujące, do czego może prowadzić wykonywanie prac elewacyjnych przy niskich temperaturach oraz dużej wilgotności powietrza.
Skutkiem prowadzenia prac w nieodpowiednich temperaturach może być odspajanie się (odchodzenie) tynku od podłoża lub wykwity powstające na powierzchni tynku.
 

Fast - producent chemii budowlanej