Tynki - docieplenia - chemia budowlana - ocieplenia

FAST Granit - w nowej, kolorowej odsłonie

 

Pragniemy poinformować klientów firmy FAST o wprowadzeniu nowego, większego opakowania pulpy do tynków granitowych. Nowe opakowanie zawiera 4,5 kg produktu o 0,7 kg więcej niż poprzednie. Chcielibyśmy podkreślić, że cena za produkt NIE uległa zmianie, tak więc nasi klienci otrzymują prawie 1 kg pulpy gratis. Ponadto, zmieniła się szata graficzna FAST Granit, wizualizację zamieszczamy poniżej.

 fast granit

 

Czytaj więcej...

Miesięcznik Forbes wyróżnia firmę FAST

 

W maju 2014 roku miesięcznik Forbes nagrodził 23 firmy w województwie lubuskim. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się firma FAST. Tym razem zostaliśmy nagrodzeni za "za przejrzysty przewodnik po tajnikach świata chemii budowlanej" czyli naszą firmową stronę internetową. Serdecznie dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie.

 diamenty2014-300x214

 

Czytaj więcej...

Salon farb Fast w Warszawie


20140108 110251


Jest nam niezmiernie miło zaprosić mieszkańców Warszawy i nie tylko, do pierwszego w Polsce salonu FAST Farby, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Jugosłowiańska 15 (Gocław) tel. 607 145 458. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, w sklepie mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze farb i innych materiałów z oferty firmy FAST. Sklep wyposażony jest w mieszalnik tynków i farb.

 

Czytaj więcej...

Broszura o produktach wewnętrznych

 

Ściany i sufity, czyli o gładziach, gruntach oraz farbach dostępnych w asortymencie FAST.

Zapraszamy do pobierania broszury informacyjnej o produktach przeznaczonych do wnętrz.

 

 

Czytaj więcej...

tynki, ocieplenia
tynki, ocieplenia
tynki, ocieplenia


widok 3 c

Rustykalny-wiejski dom.

 

Świat jest skomplikowany. Codzienne wyzwania sprawiają, że coraz bardziej potrzebujemy oderwania od ciągłej pracy, nieustannego pędu i stresu. Azylu najczęściej szukamy w naszych domach. Odchodzimy w nich od chłodnych, biurowych aranżacji, które znamy z pracy, a uciekamy do ciepłych, przytulnych, czasami wręcz wiejskich aranżacji. Staramy się w ten sposób przywołać wspomnienia beztroskich lat kiedy mieszkaliśmy na wsi, bądź spędzaliśmy tam wolny czas u rodziny.

Więcej…