Tynki - docieplenia - chemia budowlana - ocieplenia

Czy używasz kleju z włóknami?

 

Włókna polipropylenowe znajdujące się w zaprawie FAST Specjal przy kontakcie z wodą tworzą w rozprowadzanej zaprawie przestrzenną siatkę, która pełni rolę mikrozbrojenia.

Włókna rozprowadzone równomiernie w całej masie zaprawy ograniczają segregację jego składników i nie dopuszczają do powstawania "pustek" powietrznych.

 naklejka FAST SPECJAL 300x160 mm

 

Czytaj więcej...

FAST Granit - w nowej, kolorowej odsłonie

 

Pragniemy poinformować klientów firmy FAST o wprowadzeniu nowego, większego opakowania pulpy do tynków granitowych. Nowe opakowanie zawiera 4,5 kg produktu o 0,7 kg więcej niż poprzednie. Chcielibyśmy podkreślić, że cena za produkt NIE uległa zmianie, tak więc nasi klienci otrzymują prawie 1 kg pulpy gratis. Ponadto, zmieniła się szata graficzna FAST Granit, wizualizację zamieszczamy poniżej.

 fast granit

 

Czytaj więcej...

Miesięcznik Forbes wyróżnia firmę FAST

 

W maju 2014 roku miesięcznik Forbes nagrodził 23 firmy w województwie lubuskim. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się firma FAST. Tym razem zostaliśmy nagrodzeni za "za przejrzysty przewodnik po tajnikach świata chemii budowlanej" czyli naszą firmową stronę internetową. Serdecznie dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie.

 diamenty2014-300x214

 

Czytaj więcej...

Salon farb Fast w Warszawie


20140108 110251


Jest nam niezmiernie miło zaprosić mieszkańców Warszawy i nie tylko, do pierwszego w Polsce salonu FAST Farby, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Jugosłowiańska 15 (Gocław) tel. 607 145 458. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, w sklepie mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze farb i innych materiałów z oferty firmy FAST. Sklep wyposażony jest w mieszalnik tynków i farb.

 

Czytaj więcej...

tynki, ocieplenia
tynki, ocieplenia

Docieplenia

Docieplenia oferowane przez firmę FAST to sprawdzony przez tysiące fachowców sposób na ocieplenie budynków zarówno nowo powstałych jak i istniejących. Systemy dociepleń FAST to gwarancja ciepła w Twoim domu na wiele lat.

Ocieplenia

W skład układu ociepleń FAST wchodzą: płyty styropianowe lub płyty z wełny mineralnej, warstwa zbrojona wykonana z zaprawy klejowej i siatki oraz wyprawa tynkarska. Więcej o systemach ociepleń w zakładce: Systemy ETICS.

Chemia budowlana

Oprócz systemów ociepleń, firma FAST oferuje szerokie portfolio produktów chemii budowlanej m.in. farby wewnętrzne, gładzie, hydroizolacje oraz produkty dekoracyjne. Chemia budowlana FAST to sprawdzone produkty.

tynki, ocieplenia

 widok 1  c

Pokój dziecięcy.

 

Pokój dziecięcy to bardzo ważne miejsce w domu. Pomieszczenie to powinno być azylem dla dziecka, miejscem jego zabaw, nauki oraz spotkania z kolegami, bądź koleżankami. Taki pokój powinien być urządzony tak, aby spełniał wiele funkcji a także rósł wraz z dzieckiem. Sama aranżacja powinna odzwierciedlać zainteresowania i upodobania dziecka.

 

Więcej…