Tynki - docieplenia - chemia budowlana - ocieplenia

Miesięcznik Forbes wyróżnia firmę FAST

 

W maju 2014 roku miesięcznik Forbes nagrodził 23 firmy w województwie lubuskim. Wśród laureatów po raz kolejny znalazła się firma FAST. Tym razem zostaliśmy nagrodzeni za "za przejrzysty przewodnik po tajnikach świata chemii budowlanej" czyli naszą firmową stronę internetową. Serdecznie dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie.

 diamenty2014-300x214

 

Czytaj więcej...

Broszura o produktach wewnętrznych

 

Ściany i sufity, czyli o gładziach, gruntach oraz farbach dostępnych w asortymencie FAST.

Zapraszamy do pobierania broszury informacyjnej o produktach przeznaczonych do wnętrz.

 

 

Czytaj więcej...

Szpachlowanie – o czym należy pamiętać.

 

 

 Podstawowym zadaniem szpachlowania ścian i sufitów jest wygładzenie ich powierzchni, jednak zanim przystąpimy do prac musimy dokładnie skontrolować stan podłoża, jego chropowatość, ilość oraz wielkość ubytków.  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o szpachlowaniu, w którym zamieściliśmy praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania podłoża i przeprowadzenia prac.

 

 

Czytaj więcej...

Salon farb Fast w Warszawie


20140108 110251


Jest nam niezmiernie miło zaprosić mieszkańców Warszawy i nie tylko, do pierwszego w Polsce salonu FAST Farby, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Jugosłowiańska 15 (Gocław) tel. 607 145 458. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, w sklepie mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze farb i innych materiałów z oferty firmy FAST. Sklep wyposażony jest w mieszalnik tynków i farb.

 

Czytaj więcej...

tynki, ocieplenia
tynki, ocieplenia
tynki, ocieplenia

 

widok 1 c

Wnętrza prywatne, a wnętrza publiczne.

 

Codziennie przebywamy w pomieszczeniach. To w jaki sposób są one urządzone wpływa na nasze samopoczucie. Metraż, układ mebli, okien, oświetlenie oraz wiele innych kwestii decyduje o tym czy dobrze czujemy się w miejscach w których spędzamy czas. Jeden z poprzednich artykułów dotyczył wpływu jaki mają na nas kolory.

 

Więcej…